Клуб «Будущих Миллионеров»  
Путь к миллиону Советники Форум Полезные книги Контакты
ГлавнаяПуть к миллионуБизнес внутри меня

Бизнес внутри меня

Правило от Михаила Поплавского: ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ТЕ, У ЩО ВІРИШ

Коли у парткомі мені не давали рекомендації до аспірантури, коли я твердив, що все одно стану вченим і повернуся викладати в інститут, я вірив у це. Коли обстоював у суді своє право бути ректором, я вірив у перемогу. Для людини важливо вірити у себе i свою можливість змінити власне життя. Вона здатна на великі справи, але проблема полягає у тому, що людям бракує віри.

Відомий дослід: якщо людині зав'язати очі і доторкнутися до шкіри холодною монетою, сказавши, що вона розпечена, у неї станеться опік. Чому? Бо вона повірила у те, що монета розпечена.
Якщо сотні людей, якi страждають на одну й ту саму хворобу, дати таблетку, яка нічого не виліковує, а переконати їх, що це чудові ліки, то третина з них видужає тільки завдяки вірі у те, що ця таблетка їх врятує.
Якщо ви впевнені у своїй непривабливості, то ви ніколи не сподобаєтеся коханій дівчині, вважаючи, що ви її не варті, і, просиджуючи на вечірках у кутку, намагатиметесь бути якомога непомітнішим.
Якщо вірити у свою невдачу, то годі й сподіватися на успіх. Якщо не вірити у можливість домогтися чогось, дуже мала надія на те, що коли-небудь цього досягнеш.

Багато менеджерів платять працiвникам менше тільки тому, що тi самі зажадали
меншої оплати, ніж хотів запропонувати менеджер. Чому? Бо вони недооцінюють себе. Iм соромно просити підвищення по службі не тому, що вважають себе нездатними, а тому, що думають, нiби їм ніхто стільки не заплатить.
Якщо ви боїтеся, що вас поб'ють, вважайте себе битим. Якщо ви вважаєте, що ви програєте, ви вже програли.

Щоб робити гроші, зовсім не обов'язково їх мати. Не потрібні багаті родичі, науковий ступінь або щасливий випадок. Усе, що потрібно для успіху, є у кожного з нас. Кожен володіє силою творити власну долю точнісінько так, як будь-хто інший. Потрібно тiльки вірити у це.
Віра допомагає здійснювати будь-які проекти. Навіть такі, що на перший погляд видаються нездійсненними.

Тепер, коли я оглядаюся на свій життєвий шлях, все більше знаходжу цьому підтверджень. Не було б віри в успіх - я навряд чи зміг би домогтися того, що маю зараз.
Коли я вийшов на сцену як співак і цим спровокував шквал критики - я вірив в успіх іміджевої розкрутки університету, незважаючи на те, що багато хто пророкував крах.

Коли я вольовим рішенням відкрив кафедру бальної хореографії, долаючи опір тих, хто доводив неможливiсть такої, я вірив в успіх і влучив «у десятку» - зараз це одна з популярних кафедр, студенти і випускники якої успішно виступають в Україні і за її межами.
Коли 1995 року, після судових процесів, в одному з інтерв'ю я сказав, що за кілька років університет стане Національним, я вірив в успіх, хоча багато хто ставився до цього як до нездійсненної мрії.
Перелік своїх спроб можу продовжувати безкінечно. Скажу лише, що будь-яка справа починається не тільки з конкретної мети, а й з віри в її реальність. Якщо ви впевнені у реальності ваших планів, значить вони і є справді реальними.

Моя порада: думайте про свою мету так, ніби вона вже здійснилася. Вірте у себе й свої сили - і половина успіху вам гарантована. Не звертайте уваги на труднощі - це лише сходинки, які гарантують успiх, і якими просто потрібно пройти.
Зараз нелегкий час для України. Але оптимізм і віра у краще завжди були, є і залишаться рушійною силою розвитку. Найкращий спосіб здолати труднощі - діяти з вiрою в успіх, свій і своєї країни.Подготовка к началу бизнеса

Становление бизнеса

Увеличение прибыли до миллиона


   

Создание сайта —
Озеров Виктор.
  Путь к миллиону Советники Форум Полезные книги Контакты

  © 2006 — 2018 Клуб Будущих Миллионеров

Все права защищены. При использовании
материалов ссылка на сайт обязательна.